PPOŻ

PPOŻ

Sklep BHP i PPOŻ – Centrum BHP i PPOŻ

Centrum BHP i PPOŻ to sklep internetowy, w którym znajdą Państwo niezbędne akcesoria i sprzęt przeciwpożarowy. Oferujemy produkty pochodzące od najlepszych, renomowanych polskich oraz europejskich producentów, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję prawidłowego użytkowania, a tym samym bezpieczeństwa w miejscu pracy.

 

Zabezpieczenia PPOŻ – zadbaj o to, co najważniejsze!

Warto zadbać o podstawowe zabezpieczenia przeciwpożarowe w przedsiębiorstwach, ale także mniejszych firmach, instytucjach publicznych i gospodarstwach domowych. Przecież zadaniem artykułów PPOŻ jest ochrona zdrowia i życia człowieka, a więc tego, co najcenniejsze. Właśnie dlatego oferujemy jedynie sprawdzone oraz certyfikowane produkty. Bezpieczeństwo i ochrona od zagrożeń to nasze największe priorytety.

 

Artykuły i sprzęt PPOŻ – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów ppoż. W Centrum BHP i PPOŻ znajdą Państwo m.in.:

  • Gaśnice proszkowe, gaśnice pyłowe i inne,

  • Szafki ochronne na gaśnice,

  • Stojaki na gaśnice,

  • Koce przeciwpożarowe,

  • Hydranty wewnętrzne,

  • Kontrolki do gaśnic i hydrantów,

  • Znaki i instrukcje PPOŻ.

 

Centrum BHP i PPOŻ – sklep PPOŻ online na najwyższym poziomie.

Sklep Centrum BHP i PPOŻ posiada także punkt stacjonarny, w którym mogą Państwo zobaczyć wszystkie nasze rozwiązania i produkty. Sklep stacjonarny Centrum BHP i PPOŻ mieści się w Lubaszu, przy ul. Bolesława Chrobrego 74. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami! 

 

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.