Bluzy

Bluzy robocze męskie

Wszystkie dostępne w tej kategorii modele wyposażone są w praktyczne kieszenie, a na wybranych egzemplarzach można znaleźć elementy odblaskowe. Dzięki temu oferowane przez nas polary robocze do najlepszy wybór do miejsc pracy. Można nabyć ubrania o bardzo funkcjonalnych właściwościach, takich jak wodoszczelność oraz wiatroszczelność, dzięki czemu nadają się do użytku na zewnątrz nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Bluzy robocze męskie występują w naszej ofercie w rozmiarach od S do XXXL, można więc bez trudu dobrać odpowiednio dopasowane polary do pracy.

Można wybrać model z kapturem lub bez, w stonowanej i ciemnej kolorystyce bądź w jaskrawym odcieniu i z elementami odblaskowymi. Sprawia to, że dostępne w asortymencie sklepu bluzy męskie mogą być używane w rozmaitych zawodach, w których wymagana jest odzież BHP spełniająca określone normy. Zapraszamy więc do wyboru odpowiednich modeli ubrań ochronnych zapewniających bezpieczeństwo w rozmaitych okolicznościach oraz różnych branżach.

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.