Sklep BHP z artykułami i odzieżą roboczą – Centrum BHP i PPOŻ

Zapewnienie bezpiecznego i komfortowego stanowiska pracy to obowiązek każdego z pracodawców. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszego sklepu online z artykułami BHP i PPOŻ

Misją naszej firmy jest ubrać każdego w pracownika odzież roboczą najwyższej jakości. Bezpiecznie i wygodnie. Dlatego zapewniamy sprzęt BHP i PPOŻ gwarantujący pracownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale i wysoki komfort pracy - nawet w trudnych warunkach. 

Internetowy sklep BHP i PPOŻ - Centrum BHP i PPOŻ – bogata oferta naszego sklepu obejmuje m.in.:

  • Odzież robocza i ochronna,

  • Buty robocze

  • Rękawice ochronne

  • Hełmy i kaski robocze

  • Gogle ochronne

  • Artykuły BHP

  • Gaśnice

  • Szafki na gaśnice 

  • Koce gaśnicze

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, renomowanymi producentami, co potwierdza wysoką jakość oferowanych przez nas produktów.

 

Sprzęt PPOŻ i sklep BHP online – gwarancja jakości i najlepszej obsługi.

Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego zapewniamy indywidualne podejście i wysoką jakość obsługi. Z przyjemnością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem – służymy profesjonalną radą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dbamy o rozwój i poszerzanie kompetencji naszych pracowników. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i kursach, jesteśmy obecni na najważniejszych branżowych wydarzeniach i eventach – aktualizujemy naszą wiedzę, by móc w pełni odpowiadać na wszystkie Pastwa potrzeby.

Do wszystkich zleceń podchodzimy profesjonalnie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczną wysyłkę produktów i szybki czas realizacji zamówień.

 

Centrum BHP i PPOŻ – stacjonarny i internetowy sklep BHP I POOŻ

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu! Klientów z Wielkopolski zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego BHP i PPOŻ, mieszczącego się w Lubaszu przy ul. Bolesława Chrobrego 74. Nasi doradcy służą pomocą i fachową radą. Wszystkie oferowane przez nas produkty można przymierzyć i dobrać do swoich indywidualnych predyspozycji.

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.